O nás

Kreatívne nápady pre Vaše podnikanie

Pastel reklamné štúdio Sečovce

Výroby reklamy od roku 1991

Firma Pastel pôsobí v oblasti výroby reklamy od roku 1991. Ponúkame Vám reklamné služby od vytvorenia loga a grafického spracovania plošnej reklamy až po realizáciu a montáž. Ťažiskom našej práce je výroba vonkajšej reklamy, nápisov, tabúľ, billboardov a svetelnej reklamy, polepov automobilov a orientačných systémov. 

Pre mestá a obce vyrábame štátne symboly a tabule na označenie školských budov stredných, základných, materských škôl a obecných úradov. Podľa návrhu zákona o vlastenectve sú pre školy vyrábané a dodávané z našej dielne tabule s hymnou, vlajkou a preambulou. 

  • V roku 2005 sa činnosť rozšírila o predaj kancelárskych a školských potrieb, kopírovanie a fotoslužbu a výrobu pečiatok a to všetko v našej predajni Pastel Papier v Sečovciach.
  • V roku 2007 o činnosť v oblasti vzdelávania, kde získavame veľa kladných recenzií ohľadom Vysokej školy DTI. Študenti môžu využiť formu denného aj externého štúdia v niekoľkých akreditovaných študijných programoch. S cieľom zabezpečiť kvalitné vyučovanie a vedecké bádanie. Vysoká škola DTI v Sečovciach spolupracuje s domácimi aj zahraničnými vysokými školami, vybranými strednými školami, s podnikateľskou sférou, verejným sektorom aj mimovládnymi organizáciami a podieľa sa na medzinárodných projektoch.
  • V roku 2012 sa naše služby rozšírili o poradenstvo spojené s vydaním knihy z vášho rukopisu – úpravu textu, úpravu fotografií, sadzbu a grafickú úprava knihy, návrh obálky, zabezpečenie ISBN a úkony s tým spojené.
  • V roku 2021 vznikla Umývacia stanica Aquarell za účelom poskytnúť širšej verejnosti lepšie služby v oblasti umývania áut a motocyklov, ktorého hlavná výhoda je, že nedochádza k priamemu poškodzovaniu laku a iných častí, prostredníctvom najmodernejšej technológie bezdotykového umývania.