úvod      o nás      reklama      referencie      reklamné predmety      publikácie      kontakt
2015 ::  Pastel - reklamné štúdio. Všetky práva vyhradené. Web vyrobil:
Tlačíme na eco-solventnej veľkoformátovej vysokokvalitnej tlačiarni MUTOH. Vašu grafickú podobu prenesieme na banner, fotografický papier, plátno, PVC fóliu vhodnú do interiéru ako aj do exteriéru so životnosťou 3 a viac rokov.
Veľkoformátová tlač
Web stránky
Vytvoríme Vám jednoduché statické prezentácie Vašej firmy alebo aj jednotlivca. Dôraz kladieme na funkčnosť a dizajn stránok. Zabezpečíme za Vás webhosting
a registráciu domén.
Firemná značka je
v súčasnosti dôležitou súčasťou pôsobenia firmy na zákazníka a svoje okolie.
Ponúkame Vám realizáciu tvorby Vašej obchodnej značky od jednoduchého grafického návrhu loga až po vypracovanie projektu pre jeho používanie, vytvorenie design manuálu - umiestnenie loga na vizitkách, hlavičkovom papieri, reklamný polep automobilov.
Výroba nápisov rôzneho druhu je ťažiskom činnosti reklamného štúdia PASTEL. Vyrobíme Vám nápisy na výklady, firemné štíty, karosérie áut, autoplachty, technologické nápisy, striekacie a pieskovacie šablóny, trojrozmerné nápisy na fasády budov.
Aby mala reklama svoj účinok, musí upútať svojou grafickou podobou. Preto pri tvorbe reklamných tabúľ a pútačov venujeme veľkú pozornosť grafickej stránke reklamy.
Svetelná reklama je najúčinnejšou formou plošnej reklamy. Ponúkame Vám výrobu svetelných reklamných pútačov a tabúľ rôzneho druhu. Najčastejšie používané materiály sú plasty, plexisklá, hlinikové profily, žiarivkové trubice alebo LED systémy. Zabezpečíme jej návrh, nalepenie, elektroinštaláciu a montáž.
Reklamné darčekové
predmety sú veľmi obľúbenou formou komunikácie so zákazníkom. Ponúkame Vám široký výber darčekov rôzneho druhu, na ktoré umiestnime Vaše logo, ktoré môže byť tlačené, gravírované, nalepené alebo vyšité.

Prezrite si náše katalógy.
Vytvoríme Vám značku
Reklamné
nápisy
Svetelná
reklama
Reklamné
predmety
TOPlist